وبلاگ گرین وب

تکنولوژی بلاکچین و آینده کسب و کارها

در روز یکشنبه ۱۵ اردیبهشت ماه ۹۸، همایشی با موضوع تکنولوژی بلاکچین و آینده کسب و کارها، در تالار شهر مشهد برگزار شد.

از این همایش سازمان شهرداری مشهد، دانشگاه آزاد اسلامی مشهد و همچنین برخی از شرکتهای خصوصی موفق آی تی مشهد حمایت کردند.

هلدینگ دانش بنیان گرین وب بار دیگر با حضور قدرتمند خود و معرفی محصول سایت بیلدر مانا در این همایش نشان داد که همیشه حامی هر حرکت روبه جلویی است که در صنعت آی تی کشور انجام میگردد.

در این همایش ابتدا دکتر خیرخواه در باره تاثیر این تکنولوژی در تجارت و اکوسیستم شرکت ها صحبت کردند.

پس از آن دکتر آل شیخ معاونت برنامه ریزی و توسعه شهرداری مشهد با موضوعیت این تکنولوژی در سیاست بین‌الملل سخنرانی فرمودند.

در ادامه مهندس رضا قربانی بنیان گذار و رئیس هیئت مدیره راه پرداخت با اجرایی متفاوت و کارگاهی، نحوه کار بلاکچین را بسیار ساده و شیوا توضیح دادند.

مهندس سهیل میر نیکزاد نیز که بنیان گذار شنبه های غیر متمرکز و خانه بیت کوین و همینطور عضو هیئت مدیره بلاکچین ایران است، توضیح داد که چرا به بلاکچین اعتماد کنیم.

دکتر وفایی جهان، دانشیار دانشگاه آزاد مشهد مبانی کلی این فناوری را شرح داد و اندکی پس از آن، دکتر انجیدنی مدیر پیام رسان گپ، مفهوم بلاکچین و غیرمتمرکز بسیار متفاوت تر از آنچه شنیده ایم ارائه کردند.

مهندس یاشار راشدی، بنیان گذار رادیو بلاکچین، اتریوم،قرارداد هوشمند و ICO را به حضار به همان کیفت پادکست هایشان ارائه دادند.

و در نهایت مهندس فرزانه علیزاده نیز به عنوان مشاور شرکت شاپرک، بلاکچین در اینترنت ارزش را شرح دادند.

امید داریم شرکت های خصوصی با حضور و حمایت از این رویدادها زمینه ساز حرکت زیرساخت آی تی کشور مطابق و همگام با کشورهای پیشرفته شوند.

تکنولوژی بلاکچین و آینده کسب و کارها

روابط عمومی

روابط عمومی

افزودن دیدگاه

سوال امنیتی *

شبکه های اجتماعی

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید