طراحی اپ ارزان قیمت

اکثر شرکت ها و شغل هایی که در حال رشد و ارتقا کسب و کار خود هستند به فکر طراحی اپ و وب سایت هستند. البته طی چند سال اخیر استفاده کاربران از اپلیکیشن های تلفن همراه بیشتر شده است پس طراحی اپ ارزان می تواند در مسیر ابتدایی کار به شما کمک شایانی کند تا بتوانید در کنار کسب و کار سنتی که دارید وارد دنیای دیجیتال شوید و هم بتوانید از مزایای آن بهره مند شوید و هم کاربران بتوانند استفاده ی کافی را ببرند.

دوست دارید صفحه ی مدیریت اپ شما چه شکلی باشد؟

قطعا هر مدیری علاقه مند است که بتواند اپلیکیشن خود را مدیریت کند اما شاید وقت آن را نداشته باشد تا بتواند قواعد و الگوهای خاص و پیچیده ای را یاد بگیرد تا بتواند به کمک آن ها تغییراتی در اپ بدهد یا محصولی را اضافه و کم کند. پس حتما باید دسترسی و کار کردن با صفحه ی مدیریت اپ تا حد ممکن ساده سازی و راحت شده باشد تا دیگر نیازی نباشد برای هر تغییر با شخصی که طراحی اپ ارزان شما را انجام داده است، تماس بگیرید تا این تغییرات را برای شما ایجاد کند. در کنار ویژگی راحتی کار با اپلیکیشن، آپدیت دوره ای نیز باید برای طراحی اپ ارزان خود در نظر بگیرید.

برای طراحی اپ ارزان چه کار کنم؟

قصد طراحی اپلیکیشن دارید؟ برای شروع ایده ای در ذهن دارید؟ آیا می دانید چه چیزهایی یک اپ را از سایر رقبایش متمایز می کند؟ قصد طراحی اپلیکیشن را در چه سبکی دارید؟ برای شروع طراحی اپ ارزان موارد بالا را مد نظر داشته باشید تا بتوانید یک اپ با کیفیت و کاربردی تحویل کاربرهایتان بدهید.

تحلیل بازار را فراموش کنید!!

از قدیم گفته اند تجربه را تجربه کردن خطاست. بازار را مورد ارزیابی قرار دهید، رقبایتان که طراحی اپ ارزان انجام داده اند را زیر نظر بگیرید و ببینید در چه قسمت هایی قوی و در چه قسمت هایی ضعیف عمل کرده اند. با کاربران آن ها مصاحبه کنید تا بتوانید قسمت های مورد علاقه ی کاربران را در اپ خود پیاده کنید و قسمت هایی که به آن ها علاقه ندارند را استفاده نکنید. در نهایت می توانید ویژگی های اپ خود را مطابق اطلاعات بالا قرار دهید که قطعا به شما کمک شایانی خواهد کرد.

 

به کارآمدی اپلیکیشن دقت کنید

اپلیکیشن شما باید دقت و کارایی کامل و 100% را داشته باشد تا بتواند پاسخگوی یک حرفه باشد. طراحی اپ ارزان شما نباید به گونه ای باشد که کاربر با چند بار استفاده از آن، از مصرف زیاد اینترنت آن شاکی باشد و اپ شما را که حکم یک بازوی کسب و شما را دارد، کنار بگذارد. همین شرایط برای میزان مصرف باطری نیز صادق است. البته متناسب با اپ شما میزان مصرف باطری متفاوت است اما نباید از میزان میانگین آن تجاوز کند و اگر بتواند از مقدار میانگین نیز کمتر مصرف کند برای شما یک مورد مثبت محسوب می شود و می توانید این را به عنوان یک امتیاز مثبت به کاربران خود بگویید، زیرا امروزه مقدار مصرف باطری برای کاربران اهمیت بسیاری دارد و ممکن است مصرف زیاد باطری منجر به داغ شدن گوشی کاربر هم بشود و توسط نرم افزارهای امنیتی به کاربر هشدار بدهد که این اپ مصرف باطری نامتعارفی دارد.

مواظب باشید در طراحی اپ ارزان خود، حجم اپلیکیشن را نیز در نظر بگیرید. فکر نمی کنم این مورد بر کسی پوشیده باشد که ترجیح کاربران بر استفاده از اپ سبک تر و کارآمد تر است پس در کنار حفظ کیفیت و کارآمدی به حجم آن نیز دقت کنید تا بیشتر مورد انتخاب قرار بگیرد.

 

نوآوری داشته باشید

دقت کرده اید هنگامی که فروشگاه جدیدی افتتاح می شود مردم تمایل دارند تا از آن فروشگاه خرید کنند؟ همواره سعی کنید از خدمات و ویژگی های جدیدی که به بازار می آید در طراحی اپ موبایل خود استفاده کنید، زیرا مانند مثال بالا مردم همواره به دنبال چیز های جدید و نو هستند. پس از شما توقع دارند تا به عنوان صاحب کسب و کار منتخب آنها، به آنها احترام بگذارید و همواره اپ خود را به روز نگه دارید و از خدمات به روز بازار در طراحی اپ ارزان کسب و کارتان استفاده کنید.

 

کسی منتظر شما نمی ماند

سرعت پردازش اپ باید یکی از فاکتورهای مهم در طراحی اپ ارزان شما باشد تا بتواند خواسته ی مشتریان را برآورده سازد. دنیا دنیای سرعت است. کاربر دوست دارد با چند کلیک به خواسته خود برسد. حال اگر بخواهد چندین ثانیه منتظر بماند تا نرم افزار لود شود به او احساس ناخوشایندی دست می دهد و از کار کردن با اپ شما لذت نمی برد و اگر این میزان انتظار تکرار شود آن هم به مدت طولانی، (این جا منظور از طولانی می تواند 30 ثانیه باشد) ممکن است به سراغ اپ های دیگر برود تا به مطلوب خود برسد. در نتیجه کاربر منتظر شما نمی ماند پس شما او را منتظر نگذارید و در طراحی اپ رزان خود سرعت پردازش را یکی از فاکتورهای مهم قلمداد کنید.

 

هزینه طراحی اپ

اگر اپی که می خواهید ارائه دهید رایگان نیست، باید هزینه ای معقول و منطقی داشته باشد تا هم بتواند هزینه خدمتی که ارائه می دهد را جبران کند و هم بتواند مشتری را راضی به پرداخت هزینه کند و در کنار سایر رقبا از لحاظ قیمتی رد نشود.

 

به سمت اهداف خود حمله کنید

همواره این سوال را از خود بپرسید که طراحی اپ ارزان قیمت را برای چه کسانی انجام می دهید؟ شما باید جامعه هدف خود را بشناسید تا بتوانید متناسب با ویژگی ها و خواسته های آنها طراحی اپ ارزان را انجام دهید. ویژگی هایی چون ملیت، جنسیت، رده ی سنی ،محل سکونت و دیگر فاکتورهایی که متناسب با کسب و کار شما است.
اگر به جامعه هدف خود آشنا نباشید یا اصلا آنها را نشناسید، مانند کمانداری با چشمان بسته هستید که نمی داند باید به کدام سمت حمله کند و انرژی و سلاح خود را بیهوده به هر طرف پرتاب می کند تا شاید به هدف بخورد و عملا راندمان کارش بسیار پایین می آید.

 

 

1
اشتراک‌گذاری
روابط عمومی

ارسال پاسخ

سوال امنیتی *