کسب و کار نوپاکسب و کار نوپا

کسب و کار نوپا در راستای تحقق اهداف دولت و افق چشم اندازی که ترسیم شده است و همچنین با توجه به رشد فزاینده مهارتهای فردی در حوزه های مختلف فناوری اطلاعات و بخصوص وب و تجارت الکترونیک، شرکت گرین وب با در نظر داشتن مسئولیت اجتماعی خود و همچنین کمک به رشد اقتصادی جامعه اقدام به فراهم آوردن تسهیلات و شرایط و ارائه خدمات برای کسب و کارهای نوپا کرده است که در این حوزه می توان به موضوعات زیر اشاره نمود.

گرین وب
مدل های کسب و کار

مدل های کسب و کار

مشاوره در مورد ارزشهای کسب و کار و نحوه تعامل با مشتریان و چگونگی درآمدزایی از یک استارتاپ و همچنین نحوه اجرای یک مدل کسب و کار و همچنین در مورد مدلهای کسب و کار زودبازده و ارزان قیمت از خدمات گرین وب است.

تولید و عرضه محصولات و خدمات

تولید و عرضه محصولات و خدمات

کسب و کارهای نوپا در اکثر اوقات ایده هایی دارند که اجرای آنها با چالشها و مسائلی روبرو است که به آسانی قابل انجام نیستند و یا به تیم متخصصی نیاز دارد که کسب و کار نوپا (استارتاپ) را تا حدی جلو رانده و در اجرای پروژه های نرم افزاری و سخت افزاری یاری کند. ما پروژه های مختلفی را در این حوزه به اتمام رسانده ایم و آماده پذیرش پروژه های نرم افزاری و سخت افزاری استارتاپی هستیم.

بازاریابی محصولات و خدمات

بازاریابی محصولات و خدمات

استارتاپ ها پس از تولید محصول و یا ارائه خدماتشان نیاز به معرفی به جامعه مخاطبین خود دارند و بازاریابی محصولات و خدمات در اکوسیستم فناوری اطلاعات کاری است که نیاز به تخصص و ابزارهای نوین دارد. شرکت گرین وب با دارا بودن متخصصین بازاریابی و تجارت محتوا و همچنین ابزارهای قوی بازاریابی آنلاین می تواند محصول و خدمت استارتاپ ها را به بهترین شکل ممکن به جامعه مخاطبین معرفی کند.

مشاوره برای ایده

مشاوره برای ایده

گاهی چندین ایده در ذهن صاحبان کسب و کار است اما انتخاب بین آنها کاری سخت می نماید. در این حالت یک مشاور خوب و قابل اعتماد می تواند با بررسی روندهای بازار و نیز مدلهای کسب و کار و با بکارگیری ابزارهای آماری و دانش آینده پژوهی مسیر را برای صاحبان ایده روشن کرده و انتخاب آنان را آسان تر نماید. گرین وب بعنوان یک مشاور امین می تواند در این حوزه مشاوره دهد.

مشاوره با ما

شما می توانید روی خدمات مشاوره ای گرین وب حساب کنید، ما می توانیم با توجه به بودجه و اهداف سازمان شما، نزدیک ترین مسیر را برای کسب و کار هوشمند شما تدوین نماییم.

درخواست مشاوره

برخی از مشتریان

  • استانداری خراسان جنوبی
  • پارس آنلاین
  • دانشگاه آزاد اسلامی زاهدان
  • شرکت نمایشگاه بین المللی مشهد
  • شرکت آب و فاضلاب روستایی
  • هلدینگ اقتصادی امکان
  • سازمان هواشناسی
  • سازمان ترافیک اصفهان
  • وزارت راه و شهرسازی