میزبانی وب میربانی وب

میزبانی وب ایران سرور با بیش از ۱۴ سال سابقه درخشان یکی از برترین سرویس دهندگان خدمات میزبانی وب در ایران است. هاست ویندوز و هاست لینوکس, سرور اختصاصی و سرور مجازی ویندوز و لینوکس, ثبت دامنه برخی از خدمات ایران سرور هستند. حضور ایران سرور از سال ۱۳۸۱ دربازار هاستینگ، ثبت دامنه و حضور در جمع ۱۰ سرویس دهنده‌ی برتر ایران یکی از افتخارات ما است.

ایران سرور
هاست اشتراکی

هاست اشتراکی

ثبات در وب نیازمند یک هاست همیشه در دسترس است، ایران‌سرور با استفاده از بهترین سخت‌افزارها و زیر ساخت‌های شبکه ثبات را برای وب‌سایت شما به ارمغان آورده‌است.

سرور مجازی

سرور مجازی

سرورهای مجازی ایران‌سرور، استفاده از برترین تکنولوژی‌های مجازی‌سازی در کنار بهترین سخت‌افزارهای موجود نوید بخش حس خوب همیشه در دسترس بودن.

دامنه

دامنه

ثبت دامنه در ایران‌سرور، قیمت مناسب و نگهداری ایمن از با ارزش‌ترین رکن تجارت مجازی شما، دغدغه‌ی خاطرتان را از بین خواهد برد.

نمایندگی

نمایندگی

با استفاده از سیستم نمایندگی هاست لینوکس، بدون دانش فنی می‌توانید خدمات حرفه‌ای در زمینه میزبانی وب ارائه دهید، موفقیت وب‌سایت‌های مشتریان شما با پشتیبانی حرفه‌ای ایران‌سرور، تضمین است.

مدیریت سرور

مدیریت سرور

مشتریان و مدیران کسب و کارها با مشغله ای که دارند، نیاز به متخصصی بعنوان دستیار خود در مدیریت سرور و انجام امور خود دارند. ما این خدمات را ارائه می دهیم.

میزبانی ایمیل سازمانی

میزبانی ایمیل سازمانی

اگر از اسپم شدن ایمیل‌های ارسالی، دریافت اسپم‌های فراوان و یا قطعی متناوب سرویس ایمیل خود خسته شده‌اید، سرویس Email Hosting ایران‌سرور گزینه‌ای مناسب برای سازمان شماست.

سرویس SSL

سرویس SSL

برای اینکه وب سایت شما نیز در کنار هزاران وب سایت امن در لیست موتورهای جستجو قرار گیرد، شما نیاز به گواهی امنیت سایت دارید. یک گواهی معتبر و امضا شده.

لایسنس

لایسنس

به‌منظور سهولت استفاده از خدمات، ایران‌سرور امکان ارائه برخی از لایسنس‌های نرم‌افزاری را دارد. لایسنس آنتی ویروس، فایروال، سیستم عامل های مختلف و ...

راهکارهای امنیتی وب

راهکارهای امنیتی وب

برای حضوری امن در فضای مجازی نیاز به خدماتی دارید که بتوانید با خاطری آسوده فعالیت تجاری خود را دنبال کنید. ایران سرور مشاور امنیتی شما خواهد بود.

مشاوره

مشاوره

ما در ایران سرور به مشتریان خود راهکارهایی می دهیم تا با قوی ترین سیستم های میزبانی وب، کسب و کار خود را بیمه کرده و با خاطری آسوده فعالیت کنند.

مشاوره با ما

شما می توانید روی خدمات مشاوره ای گرین وب حساب کنید، ما می توانیم با توجه به بودجه و اهداف سازمان شما، نزدیک ترین مسیر را برای کسب و کار هوشمند شما تدوین نماییم.

درخواست مشاوره

برخی از مشتریان

  • استانداری خراسان جنوبی
  • پارس آنلاین
  • دانشگاه آزاد اسلامی زاهدان
  • شرکت نمایشگاه بین المللی مشهد
  • شرکت آب و فاضلاب روستایی
  • هلدینگ اقتصادی امکان
  • سازمان هواشناسی
  • سازمان ترافیک اصفهان
  • وزارت راه و شهرسازی